Şok Edici Taziye: Cinayet Zanlısı, Babasının Cenazesinde Gözyaşlarıyla Taziyeleri Kabul Etti

Şok Edici Taziye: Cinayet Zanlısı, Babasının Cenazesinde Gözyaşlarıyla Taziyeleri Kabul Etti
REKLAM ALANI
Yayınlama: 10.06.2024
A+
A-

Şok Edici Taziye: Cinayet Zanlısı, Babasının Cenazesinde Gözyaşlarıyla Taziyeleri Kabul Etti

Öldürdüğü babasının cenazesinde gözyaşı döküp taziyeleri kabul etmiş

Bursa’da yaşanan trajik olayda, Hakan Demirel’in hayatının dönüm noktası olan olayın detayları adım adım açığa çıkıyor. Kız arkadaşıyla evlenmek istemesine babasının karşı çıkmasıyla patlayan çatışmada Demirel, babasını öldürdü. Olay yerinde duygusal bir yüzleşme yaşayan Demirel, cesedi bulunduğunda gözyaşı dökerek taziyeleri kabul etti.

“Haberim Yokmuş Gibi Cesedi Buldum”

9 Şubat 2023’te Osmangazi ilçesi Kükürtlü Mahallesi’nde meydana gelen olayda işlediği cinayeti itiraf eden katil zanlısı, “Uzun süredir konuştuğum kız arkadaşım var. Kendisini çok seviyorum. Her gün saatlerce konuşuyoruz. Bir hafta önce çalıştığım fabrikadan ayrıldım. İşsizdim. Olay günü babamın yanına gittim. Sohbet ettik. Konu, kız arkadaşımdan açılınca ona evlenmek istediğimi söyledim. Babam da küfrettiği kız arkadaşıma hakaretler yağdırıp, ‘Ondan sana hayır gelmez. Evlenmeyeceksin’ diyerek son sözünü söyledi. Bunun üzerine aramızda kavga çıktı. Yan taraftan aldığım babama ait tüfek ile kendisine rastgele ateş ettim. Sonra da kredi kartlarını alıp, olay yerinden ayrıldım. Cinayeti işlediğim belli olmasın diye olaydan 30-40 dakika sonra cep telefonuna mesaj gönderdim. 3 gün sonra da ‘Babamdan haber alamıyorum’ diyerek kardeşimle kaldığı yere gittim. Haberim yokmuş gibi cesedini buldum.” dedi.

Cani evlat babasını öldürüp, gözyaşıyla taziyeleri kabul etmiş - Son Dakika  Flaş Haberler

“Küfrettiği İçin Öldürdüm”

Duruşmada savunma yapan Demirel, “Kız arkadaşımı çok seviyordum. Babam, onunla evlenmek istediğimi söyleyince bana ve kız arkadaşıma küfürler yağdırdı. Tartışma kavgaya dönünce, babamın tüfeğini alıp, rastgele ateş açtım. Babamı evlenmeme karşı çıktığı ve kız arkadaşıma küfrettiği için öldürdüm. Daha sonra suçumun ortaya çıkıp, tutuklanacağımı tahmin ettiğim için, babamın kredi kartı ile cezaevinde kullanmak için kendime kıyafet aldım. Babamı öldürdüğümü kimseye söylemedim. Ağabeyim beni aradı, babamı bulamadığını söyledi. Önce kayıp ilanı verdik, sonra eve gittik. Birlikte evin asma katına çıktık. Babam orada yatıyordu. Ağabeyim bana cani gözü ile bakacağı için babamı öldürdüğümü o anda söyleyemedim. Vicdan azabı çekiyorum. Bana kimse cani gözüyle bakmasın” ifadelerine yer verdi.

REKLAM ALANI
Bir Yorum Yazın

Ziyaretçi Yorumları - 0 Yorum

Henüz yorum yapılmamış.