Rüştü Onur Atilla Yeni Aşkını Duyurdu: İşte Ünlü Oyuncudan Nez İtirafı

Rüştü Onur Atilla Yeni Aşkını Duyurdu: İşte Ünlü Oyuncudan Nez İtirafı
REKLAM ALANI
Yayınlama: 01.07.2024
A+
A-

Rüştü Onur Atilla Yeni Aşkını Duyurdu: İşte Ünlü Oyuncudan Nez İtirafı

Rüştü Onur Atilla, 2014’te Sinem Ayyıldız ile başladığı evliliğini 10 Haziran’da noktaladı. Atilla, boşanma süreci hakkında şunları söyledi: “2014’te hayatımızı birleştirdiğimiz Sinem Ayyıldız ile evliliğimiz 10 Haziran 2024 tarihinde anlaşmalı boşanma usulü ile sonlanmıştır. Mesleğim sebebiyle kamuoyunu ve basını bilgilendirmem gerektiği için bu paylaşımı yapıyorum. Herkesin mutlu ve sağlıklı olması, çocuklarımızın da bu yeni düzenimizde sevgiyle büyümeleri tek dileğim… Kendim, Sinem ve çocuklarımızın bundan sonraki yaşamlarımızı huzurla, keyifle yaşayabilmemiz adına göstereceğiniz hassasiyet ve anlayış için şimdiden herkese teşekkür ediyorum.”

Ünlü oyuncu Rüştü Onur Atilla, sosyal medya hesabında şarkıcı Nez ile birlikte çektirdiği bir fotoğrafı paylaşarak yeni sevgilisi olduğunu duyurdu. Nez, bu paylaşıma “Rüştü Onur Atilla’nın fotoğrafına İyi ki” mesajı ve düğüm emojisi ile cevap vererek ilişkilerini resmen duyurdular.

Şarkıcı Nez’den açıklama geldi: “Çok üzülerek bir açıklama yapmak istiyorum. Gündemi de böyle meşgul etmekten dolayı çok üzülüyorum. Fakat hakaret içerikli saldırıların yoğun olduğu mesajlar alıyorum. Ve buna da asla susacak insan değilim. Hayatım boyunca kariyerimi nakış gibi işlemişim, çok önem verdiğim bir noktadayım. Sonuçta beni sevmek zorunda değilsiniz ama saygı duymak zorundasınız. Evet, çok kısa bir süre önce bir ilişkiye başladım, doğrudur. İlişkime başladığımda, boşanmış bir adamla tanıştım. Sizi mutlu edemeyeceğim bu konuda. Aksini hiçbir şekilde kanıtlayamazsınız. Biz, birkaç yıldır sadece sosyal medyada arkadaşken bir kez bile görüşmüşlüğümüz olmadığı için içim çok rahat. Hayatta bazı şeylerin zamanlaması yoktur. Söyleyebileceğim en önemli şey şudur ki insanlar evlenir, boşanır, evlerini ayırır. Bunun geçmişi onları ilgilendirir, bizleri değil. Lütfen günah keçisi olarak özellikle kadınları kullanmayın. Hele bir de çocukların olduğu evliliklerde daha hassas davranmanız gerektiğini düşünüyorum. Beni ilgilendiren nokta; beni günah keçisi yapıp saldırıda bulunan insanlar. Asla susmayacağım ve hakarette bulunanlar hakkında yasal işlem başlatacağım. Çünkü bu tarz şeyler benim için büyük bir lekedir. Hiçbir zaman bunun altında kalmayacağım. Bunu da bilin. Herkes mutlu olsun.”

REKLAM ALANI
Bir Yorum Yazın

Ziyaretçi Yorumları - 0 Yorum

Henüz yorum yapılmamış.