Çocuk ipte asılı bulunmuştu… Başsavcılık açıklama yaptı!

Batman’ın Kozluk ilçesinde evlerinin önünde asılı bulunan çocuk, hastanede tedaviye alındı. Sosyal medyada çocuğun cinsel istismara uğradığı ve gözaltılar olduğu iddiasına ilişkin Batman Cumhuriyet Başsavcılığı açıklama yaptı.

Çocuk ipte asılı bulunmuştu… Başsavcılık açıklama yaptı!
REKLAM ALANI
Yayınlama: 09.01.2024
A+
A-

Kozluk ilçesinde 7 Ocak’ta bir çocuk, ailesi tarafından evlerinin önünde iple asılı halde bulundu. İhbarla bölgeye sağlık ve güvenlik güçleri sevk edildi. İsmi açıklanmayan çocuk Batman Eğitim ve Araştırma Hastanesi’ne kaldırılarak tedaviye alındı.

Sosyal medyada çocuğun cinsel istismara uğradığı ve iple asılarak boğulmaya çalışıldığı iddia edildi. İddialar üzerine Batman Cumhuriyet Başsavcılığı’ndan açıklama yapıldı.

Çocuk ipte asılı bulunmuştu... Başsavcılık açıklama yaptı!

“GÖZALTINA ALINAN KİMSE BULUNMAMAKTADIR”

Açıklamada şöyle denildi:

“07/01/2024 günü Batman ili Kozluk ilçesindeki evlerinin önünde ipte asılı olarak ailesi tarafından bulunan mağdur kız çocuğunun tedavisine Batman Eğitim ve Araştırma Hastanesi’nde devam edilmektedir. Soruşturmayla ilgili tüm deliller ivedi bir şekilde toplanmış olup, bazı yerel basın organlarının sosyal medyalarında iddia edildiği üzere olayla ilgili bu aşamada gözaltına alınan kimse bulunmamaktadır. Soruşturmaya konu intihar olayının nedenine ilişkin araştırmaya Kozluk Cumhuriyet Başsavcılığınca titizlikle devam edilmekte olup, soruşturma tüm yönleriyle devam etmektedir.”

REKLAM ALANI
Bir Yorum Yazın

Ziyaretçi Yorumları - 0 Yorum

Henüz yorum yapılmamış.